Dálkové ovládání programovatelné FARO 33937 pro stropní ventilátory FARO

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Dálkové ovládání programovatelné FARO 33937 pro stropní ventilátory: FARO. Balení obsahuje držák na zeď, vysílač i přijímač, který je nutné nainstalovat do ventilátoru.

PDF návod pro dálkové ovládání pro stropní ventilátor FARONávod pro dálkové ovládání FARO 33937 v češtině

Dostupnost 31.3.2018 (dostupnost)
Cena 1 677,69 Kč bez DPH
2 030 Kč    
Kód produktu 2395120026
Výrobce Faro - Stropní ventilátory
Stránky výrobce gavri.cz/znacka/faro/
Kategorie Dálkové ovládání a regulátory
Záruka 2 roky
 

Programovatelné dálkové ovládání ventilátorů španělské designové značky FARO. Balení obsahuje držák na zeď, vysílač i přijímač, který je nutné nainstalovat do ventilátoru.

Toto dálkové ovládání lze použít u stropních ventilátorů:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Funkčnost tlačítek 7.2.2016 00:45
Dobrý den, funkčnost tlačítek například ke stropnímu větráku Faro 33190 jsou všechna funkční? Myslím tím i na světlo? Děkuji za odpověď
Odpovědět

 

Značka Faro působí na trhu s osvětlením a ventilátory už více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších trendů, vytváření svých vlastních designů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů. Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.

Ventilátory Faro 

Stropní ventilátory Faro můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Faro taktéž obsahuje revoluční systém na jedno kliknutí, pomocí kterého se montáž stává rychlou, snadnou a bezpečnou. Většina ventilátorů Faro je vybavena DC motory nové generace se zárukou 15 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Všechny větráky Faro také splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích.

Stropní ventilátory FARO

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.