Dálkové ovládání FARO 33929 pro stropní ventilátory FARO

13 hodnocení
 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
 

Rádiové dálkové ovládání FARO 33929 pro stropní ventilátory FARO. Balení obsahuje držák na zeď, vysílač i přijímač, který je nutné nainstalovat do ventilátoru.

PDF návod pro dálkové ovládání pro stropní ventilátor FARONávod pro dálkové ovládání FARO 33929 v češtině

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 1 890 Kč
Ušetříte 620 Kč (–33 %)
Cena 1 049,59 Kč bez DPH
1 270 Kč
Kód produktu 2395120023
Značka Faro
Webová stránka značky gavri.cz/znacka/faro/
Kategorie Dálkové ovládání a regulátory
Záruka 2 roky
 

Dálkové ovládání ventilátorů španělské designové značky FARO. Balení obsahuje držák na zeď, vysílač i přijímač, který je nutné nainstalovat do ventilátoru.

Toto dálkové ovládání lze použít u stropních ventilátorů:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Jak nastavit rychlost otáčk? 6.2.2019 21:02
Dobrý den, mám problém s ovládáním rychlosti otáček na větráku typu FARO 33185 PALAO s ovladačem typu FARO 33929. Když stisknu LOW, MED nebo HI, tlačítko na ovládači tak se větrák roztočí pouze na rychlost, která je nastvená na "řetízku". 1,2,3. Ikdyž jsem zkusil nastavit rychlost 3 zataháním řetízku (šňurový přepínač), tak ovladačem můžu měnit pouze zapnutí, nebo vypnutí, ale neměnim rychlost... Ikdyž jak píšete v návodu, jsem držel tlačítko OFF po dobu 50sekund k synchronizaci s ventilátorem. Můžete mi poradit?
Odpovědět
Avatar autora Jeden ovladač na více ventilátorů 17.6.2015 13:56
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by šlo ovládat jedním ovladačem více ventilátorů? V jednom patře třeba 4 ventilátory jedním ovladačem. Ten kdo nemá ovladač může zapnout "šnůrkou"?
Odpovědět
AK Avatar autora Jeden ovladač na více ventilátorů 17.6.2015 15:26
Dálkové ovládání FARO 33929 má v kompletu přijímač a ovladač (vysílač). Prostřednictvím jednoho ovladače lze ovládat více ventilátorů (přijímač dálkového ovládání musí být v každém ventilátorů). V momentě, kdy ventilátor je zapnut pomocí dálkového ovládání, lze pak zapínat/vypínat řetízkem, protože řetízkové ovládání se nachází v tento okamžik mezi motorem a přijímačem dálkového ovládání.

 

Značka Faro působí na trhu s osvětlením a ventilátory už více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších trendů, vytváření svých vlastních designů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů. Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí. 

Stropní ventilátory Faro můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Faro taktéž obsahuje revoluční systém na jedno kliknutí, pomocí kterého se montáž stává rychlou, snadnou a bezpečnou. Většina ventilátorů Faro je vybavena DC motory nové generace se zárukou 15 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Všechny větráky Faro také splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.