Nejtišší zvlhčovače vzduchu

Pro provoz zvlhčovače v ložnici je klíčový tichý chod.

Při koupi po internetu je ale obtížné z číselných údajů vyčíst reálnou hlučnost přístroje.

Proto jsme pro vás vybrali zákazníky osvědčené modely zvlhčovačů, které jsou skutečně tiché a usnou u nich i malé děti.

Zvlhčovač Clean Air Optima CA-603

Nejtišší zvlhčovač je zřejmě CA-603, u kterého ventilátor jede tak potichu, že ho uslyšíte, jen když přiložíte hlavu k přístroji, a to ještě velmi slabě.Zvlhčovač vzduchu, ionizátor a aroma difuzér 3v1: to je CA-603

K tomuto zvlhčovači holandské značky Clean Air Optima není co dodat – je naprosto bezhlučný i při maximálním zvlhčovacím výkonu 300 ml za hodinu.

Vytváří studenou mlhu pomocí šetrných ultrazvukových pulzů a je komplexně vybavený také časovačem, automatickou regulací a senzorem vlhkosti, ionizátorem a aromaterapií.

Příjemný je i svým skladným, útlým tělem a moderním designem v černé barvě. Prohlédnout produkt

Zvlhčovač vzduchu CA-604 s předehřevem

CA-604 je poctivý model ultrazvukového zvlhčovače od světově uznávané značky Clean Air Optima. Zvlhčuje studenou párou, kterou lze v nádrži ohřát na 80°C (před vypuštěním do místnosti se pára zchlazuje na pokojovou teplotu).

Tímto ohřevem se voda dezinfikuje a zabíjí bakterie a další mikroorganismy, které by se ve vodě mohly množit. Předehřev vody je pokročilá funkce, kterou najdete u modelů vyšší třídy - v tomto modelu je ale k dostání za velmi příjemnou cenu.

Před vypuštěním do místnosti se pára zase zchlazuje, takže uniká pouze vlažná. Se zapnutým předehřevem je zvlhčovač vzduchu trochu slyšet, ale není to nic, u čeho byste nemohli sledovat televizi. Bez předehřevu je úplně bezhlučný a pracuje v naprosté tichosti. 

Vyrábí se v černé barvě, nebo v decentní bílé variantě, takže si každý může vybrat designově vymazlený kousek, který přesně padne do jeho pokoje.

Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-604 v černé barvě

Vyberte si ten správný zvlhčovač pro vás. Plná nabídka zvlhčovačů na Gavri.cz