Černý stropní ventilátor - klasika, která neomrzí

Sezona stropních ventilátorů je za námi. Letos jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po stropních ventilátorech v černém provedení - nejčastěji si zákazníci odnášel stropní ventilátor AireRyder Cyrus s kovovým tělem a černými lopatkami, který potěší nadčasovým stylem i cenou.

Oboustranné lopatky - to je stropní ventilátor 2v1

Cyrus má jednu zajímavost: lopatky se dají obrátit na druhou stranu, kde mají stříbrnou barvu, která ladí s tělem ventilátoru. Lopatky lze při montáži ventilátoru obrátit tak, že po zavěšení vypadají jako černé, nebo se dají obrátit tak, že vypadají jako stříbrné. Zákazníci při koupi tohoto ventilátoru sází na jistotu. Kromě elegantní kombinace černá a kovová, která zřejmě nikdy nevyjde z módy, si v případě špatného odhadu mohou ventilátor Cyrus sestavit jako celostříbrný.

Loni přírodní dřevo, letos černá

Stropní ventilátory jsou designovou a sezónní záležitostí, jak jsme se o tom přesvědčili i letos. Zatímco vloni šli na dračku ventilátory s lopatkami z přírodního dřeva, letos na jaře byly největším hitem bílé stropní větráky jednoduchého až minimalistického designu. Od léta lidé začali vyhledávat černé barvy.

Trendy ve světě stropních ventilátorů

Zájem o černé stropní větráky se dá vysvětlit jejich nadčasovostí a univerzálností. Zkombinovat je můžete téměř s jakýmkoli interiérem.

Nejlépe však černé ventilátory vyniknou v moderních interiérech, které mají prvky industriálního, minimalistického, nebo skandinávského stylu.

Takové interiéry často kombinují hladké až lesklé povrchy, jednoduché linie, střízlivé barvy jako je bílá, šedá, zelená a právě černá.

Stropní ventilátory s osvětlením

Kombinace světla a větráku uspoří místo i investici. Černé stropní ventilátory s osvětlením se hodí do kuchyní v domácnosti, nebo do poradních místností, kde tyto střízlivé barvy vyzařují sebevědomí a racionalitu.

Kouzlo oboustranných lopatek

Pokud si nejste jistí, zda-li černá bude pro váš interiér to pravé, vyberte si z nabídky stropní ventilátory s oboustrannými lopatkami. Takové stropní větráky mají jednu stranu lopatky černou a druhou zpravidla v šedé barvě.

Po zavěšení na strop je vždy vidět pouze jedna strana lopatek - druhá strana čelí vzhůru ke stropu a člověk, který se dívá na ventilátor zespodu, ji nespatří. V tom je jednoduché kouzlo a praktičnost oboustranných lopatem

Lopatky se dají kdykoli odmontovat a otočit na druhou stranu - ventilátor tak získá úplně nový nádech. Při nákupu po internetu tak máte větší jistotu, že budete schopní získat pěkný vizuální výsledek, a až vás barva lopatek omrzí, můžete ji vrátit zpátky.

Doporučujeme stropní ventilátory na Gavri.cz

Příjemně kreativní, zaoblené lopatky představuje stropních větráků Faro Feroe(Již se neprodává). Oba ventilátory mají oboustranné lopatky a kovové těleso s místem pro svítidlo. V těchto modelech se kloubí přátelský duch s elegancí.

Velmi univerzální tvary nabízí stropní větrák CasaFan Mirage s tělesem v bílé barvě, nebo v elegantnějším saténovém chromu. Tyto ventilátory dosahují průměru 142 cm a díky svým ergonomicky tvarovaným lopatkám a dokupitelnou prodlužovací tyčí o délce až 120 cm jsou šikovnou volbou pro otevřené střechy.

Pokud se mezi zájemci najde i takový, který by si přál stropní větrák bez světla, pak by ho mohl zaujmout ventilátor Faro Mini Mallorca(Již se neprodává). Ploché symetrické těleso a tři jednoduché lopatky v černé nebo šedé barvě - vyzařuje jednoduchost a klid.

Gavri.cz je společnost ověřená tisíci zákazníky

Přes 1200 zákazníků nám již vyjádřilo svůj vděk v recenzích na Heureka.cz. Díky nim si již více než 2 roky držíme prestižní Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Přidejte se taky!

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu

Tyto stropní ventilátory zakoupíte exkluzivně na Gavri.cz. S jedinečným provedením budete nadmíru spokojení, a jestli ne, vrátíme vám do 14-ti dnů peníze. Obchodní podmínky

Doprava po celé ČR i na Slovensko zdarma.

Objednávky na zboží skladem zasíláme do druhého pracovního dne. Dopravu zaručujeme zdarma na veškeré zboží kromě příslušenství a náhradní díly. Rozvážíme kurýrem Geis a DPD, nebo skrze služby České pošty a spolupracujeme i s Uloženkou, kde máme téměř 300 výdejních míst v ČR i na Slovensku.

Výběr stropních ventilátorů