MO-EL

Webová stránka značky: MO-EL
 

Italská firma MO-EL vyrábí elektrické spotřebiče pro ty nejnáročnější zákazníky již od roku 1982. Továrna společnosti se nachází v italském městě Montecchio Emilia.

Přístroje značky MO-EL jsou testovány jak kvalifikovanými inženýry, tak nezávislými laboratořemi, jako jsou UL a IMQ. Firma také spolupracuje s některými italskými univerzitami, pomocí kterých zkoumá inovativní technologie. Certifikát ISO 9001 potvrzuje vysokou úroveň kvality dosaženou touto značkou.

Zabývá se především výrobou vytápěcích systémů a různých druhů topidel. Jedná se například o topné žárovky chráněné proti vodě a prachu IP65 a IP55 a řadu HOT-TOP, která účinně, pohodlně a bezpečně zahřívá uvnitř i venku. Kromě topidel se také zaměřuje na přístroje hubící hmyz. Řada produktů UV-A, známá hlavně pro řadu CRI-CRI, zahrnuje modely vypouštěcího, sacího a lepicího papíru. Jedná se o perfektní řešení pro boj proti mouchám a komárům. Vhodné pro splnění požadavků HACCP. Nakonec v portfoliu MO-EL najdeme i elektrické vysoušeče. Ty se vyznačují především skvělou použitelností a odolností.

Žádné produkty od výrobce MO-EL nebyly nalezeny....