Prodlužovací tyč CasaFan 1106 60 cm hnědá pro stropní ventilátory CasaFan

 
 

Příslušenství k stropním ventilátorům 1106 německé designové značky CasaFan. Nástavná tyč má délku 60 cm. Nástavná tyč musí být použita, pokud je stropní ventilátor zavěšen více než 2,8 m vysoko. Součástí balení je i prodlužovací kabel. * Obrázek je pouze ilustrační - skutečná barva tyče se od něj může lišit.

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 718,18 Kč bez DPH
869 Kč    
Kód produktu 2396120110
Značka CasaFan
Webová stránka značky ventilator.de
Kategorie Prodlužovací tyče, skla
 

Tyč lze zkrátit na libovolnou délku (je třeba poté navrtat otvor pro jistící kolík). Při instalaci je třeba pouze prohodit kulový kloub s původní tyčí.  Součástí balení je i prodlužovací kabel s konektory pro snadné zapojení.

Pro modely ventilátorů: ACRYLIC, AEROPLAN, ECO, BIG SMOOTH ECO, BLACK MAGIC, CARIBBEAN DREAM ECO, CENTURION, ECO AVIADOR, ECO ELEMENTS, ECO FIORE, ECO GAMMA, ECO HELIX, ELICA, FALCETTO, LIBECCIO, LIBELLE, MERCURY, MERKUR, MIRAGE, NIGHT FLIGHT, ROTARY, ROYAL, SANTA PEPO, SOLAR BREEZE 12V, TELESTO, TITANIUM and TRISTAR

Barva: hnědá

Délka: 60 cm

Materiál: kov


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost CasaFan působí již více jak 25 let na trhu se vzduchotechnikou. Ať už se jedná o přímotopy, odvlhčovače vzduchu nebo stropní ventilátory, veškeré výrobky CasaFan splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích. Nabídka stropních větráků CasaFan obsahuje přes 3000 kombinací všech modelů, kdy k základnímu produktu je možné dokoupit řadu příslušenství jako jsou prodlužovací tyče, ovládání na zeď popřípadě jiné barevné provedení lopatek.

Stropní ventilátory CasaFan můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Velká část ventilátorů CasaFan je vybavena DC motory nové generace se zárukou 25 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí.

Značka CasaFan vlastní modelovou řadu CasaTherm. Ta nabízí širokou škálu topidel a zařízení podobného rázu.

Výhradním distributorem značky CasaFan v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

Stropní ventilátory CasaFan