Prodlužovací tyč CasaFan 1059 120 cm bílá pro stropní ventilátory CasaFan prodlužovací tyč

Neohodnoceno
 
 

Příslušenství k stropním ventilátorům 1059 německé designové značky CasaFan. Nástavná tyč má délku 120 cm. Nástavná tyč musí být použita, pokud je stropní ventilátor zavěšen více než 2,8 m vysoko. * Obrázek je pouze ilustrační - skutečná barva tyče se od něj může lišit.

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč    
Kód produktu 2396120124
Značka CasaFan
Webová stránka značky ventilator.de
Kategorie Prodlužovací tyče, skla
 

Barva: bílá

Délka: 120 cm (lze zkrátit na libovolnou délku)

Obrázek: ukázkový (jiná barva)

Materiál: kov

* Obrázek je pouze ilustrační - skutečná barva tyče se od něj může lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost CasaFan působí již více jak 25 let na trhu se vzduchotechnikou. Ať už se jedná o přímotopy, odvlhčovače vzduchu nebo stropní ventilátory, veškeré výrobky CasaFan splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích. Nabídka stropních větráků CasaFan obsahuje přes 3000 kombinací všech modelů, kdy k základnímu produktu je možné dokoupit řadu příslušenství jako jsou prodlužovací tyče, ovládání na zeď popřípadě jiné barevné provedení lopatek.

Stropní ventilátory CasaFan můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Velká část ventilátorů CasaFan je vybavena DC motory nové generace se zárukou 25 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí.

Značka CasaFan vlastní modelovou řadu CasaTherm. Ta nabízí širokou škálu topidel a zařízení podobného rázu.

Výhradním distributorem značky CasaFan v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Stropní ventilátory CasaFan