2x HEPA H13 filtr pro Noaton DF 4115 HEPA WiFi a DF 4220 HEPA WiFi

 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Předobjednávka (očekáváme 17.10.2025)
Cena 387,60 Kč bez DPH
469 Kč    
Kód produktu 5600003320
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
 

Tento filtr je určen pro přístroj Noaton DF 4115 HEPA WiFi a DF 4220 HEPA WiFi.

HEPA H13 filtr je vhodný zejména v boji proti bakteriím, virům, alergenům, plísni, pylu, prachu, roztočům a dalším typům mikroorganismů. Účinně zachycuje látky uvolňující se z nábytku, zdiva a textilu (barvy, laky, lepidlo, nátěry, chemické prostředky), které mohou být ve větším množství toxické a tak se perfektně hodí do běžné domácnosti.

Mimo jiné je tento HEPA filtr účinný také proti jemnému prachu, který unikne i lidskému oku. V domácnostech bez čističky vzduchu s HEPA filtrem může u lidí docházet k chronické únavě, náchylnosti k nachlazení, zhoršení imunity a také kvality spánku. Jeho využití ocení zejména lidi trpící alergiemi, astmatici, kuřáci, ale i lidé se zdravotními potížemi, rodiny s malými dětmi a lidé postaršího věku.

Tento filtr je součástí zařízení Noaton DF 4115 HEPA WiFi a DF 4220 HEPA WiFi, avšak kvůli životnosti těchto typu filtrů, což je cca 6-12 měsíců (záleží na způsobu užívání), je potřeba tyto filtry měnit, aby byla zaručená maximální efektivita filtru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: