Filtr do čističky vzduchu Comedes Lavaero 150 Eco (HEPA, uhlíkový)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Náhradní filtr 2v1 pro čističku vzduchu Comedes Lavaero 150 Eco. Tento filtr obsahuje v 1 bloku HEPA filtr a uhlíkový filtr vysoké kvality. Životnost 6-9 měsíců. Pohodlná výměna i údržba. Rozměry: 24,2 x 29,5 x 3,5 cm, hmotnost: 290 g

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 784,30 Kč bez DPH
949 Kč
Kód produktu 3511000870
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

Kombinace HEPA a granulovaného aktivního uhlí má za cíl zlikvidovat různé nečistoty ze vzduchu v místnosti. Poradí si tak s částicemi, jako jsou spory plísní, pyl, prach, ale také některé typy zápachů a chuťových látek.

Životnost filtru na čištění vzduchu závisí na intenzitě znečištění vnitřního vzduchu. Pro zajištění trvale optimálního výkonu filtru je nutné filtr pravidelně kontrolovat a v případě potřeby jej vyměnit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.