Trotec TTK 51 E, odvlhčovač vzduchu Sušička prádla

32 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 5
 

Odvlhčovač vzduchu do bytu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 16l/24hod • Nádrž 2,3l • Velikost místnosti do 31m² • Vzduchový průtok 126m³/h • Spotřeba <410W • Hlučnost 43dB • Hmotnost 13,8kg • Provozní teplota 5-32°C • Provozní RV vzduchu 30%-90%Předfiltr • Hygrostat • Odtok hadicí • Aut. odmrazování • Aut. vypnutí při plné nádržce • Sušička prádla.

Návod Trotec TTK 51 E • Srovnání domácích sušiček vzduchu (tabulka)

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 4 690 Kč
Ušetříte 700 Kč (–15 %)
Cena 3 297,52 Kč bez DPH
3 990 Kč
Kód produktu 3512000141
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Domácí odvlhčovač vzduchu
Záruka 2 roky
 

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 51 E (sušička prádla)

Domácí odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 51 E je vhodný pro odvlhčení vlhkých místností s až 90% relativní vlhkostí vzduchu. Více podrobností


Odvlhčovací výkon odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Odvlhčovací výkon:
16 l / 24 hod (32°C/80% r.v.)
14,7 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
Technologie: kompresor

Vzduchový průtok odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Vzduchový průtok:
126 m3/hod
(maximální výkon)

Orientační velikost místnosti odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Orientační velikost místnosti:
dle výrobce: do 31 m2
dle testu Gavri: zatím neotestováno

Maximální příkon odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Maximální příkon:
410 W

Hlučnost odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Hlučnost:
maximálně 43 dB

Provozní podmínky odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Provozní podmínky:
teplota vzduchu: 5°- 32°C
vlhkost vzduchu: 30% - 90%

Časovač odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Časovač:
není

Objem nádrže odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Objem nádrže:
2,3 l

Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz:
ano

Funkce sušení prádla odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Funkce sušení prádla :
ano

Filtry pro čištění vzduchu odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Filtry pro čištění vzduchu:
předfiltr

Funkce navíc odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Funkce navíc:
Aut. odmrazování
Aut. vypnutí při plné nádržce

Automatické udržování vlhkosti odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Automatické udržování vlhkosti:
ano
odvlhčovač se zapíná a vypíná podle aktuální vlhkosti

Transport odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Transport:
plně mobilní
úchyty pro přenášení

Hmotnost odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Hmotnost:
13,8 kg

Rozměry odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Rozměry:
49,0 x 36,5 x 22,0 cm

Délka kabelu odvlhčovač vzduchu TTK 51 E Trotec

Délka přívodního kabelu:
1,8 m

 

odvlhčovač vzduchu pomáhá v boji proti plísním.

Odvlhčovače vzduchu umožňují relativní vlhkost vzduchu v bytě na optimálních 40% - 60%. Pokud je vlhkost v bytě vyšší než 60%, vznikají ideální podmínky pro množení plísní a dalších silných alergenů, roztočů. Snížením relativní vlhkosti vzduchu se zvýší schopnost vzduchu absorbovat vlhkost obsaženou v pevných materiálech, čímž se zabrání vzniku plísňového ložiska ve zdech aj. Sušičky vzduchu jsou proto velmi vhodné k tomu, abyste množení plísní předešli, popřípadě se jich po mnohaletém boji s nimi úspěšně zbavili.

Domácí odvlhčovače vzduchu pomáhají lidem se zdravotními potížemi dýchacích cest - astmatikům, alergikům, starším osobám i rodinám s dětmi. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 51 E je vhodný k vysoušení vlhkého zdiva v bytě a domácnosti, také do koupelen, ložnic, prádelen, šaten, sportovních a wellness center, do kanceláří apod.

Vysoušeč vzduchu Trotec TTK 51 ESušíte v bytě mokré prádlo? Schnoucí oblečení uvolňuje do vzduchu vlhkost, a tak rychle zvyšuje šance na poškození zdiva, vybavení místnosti, umocňuje množení roztočů (silný alergen) a plísní (silný alergen), které mohou nevratně poškodit strukturu domu. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 51 E má 2 nastavitelné lamely, které umožňují nasměrovat proud vzduchu na sušák s prádlem a tímto umělým vánkem šetrně suší prádlo. Zároveň snižuje relativní vlhkost v místnosti kondenzací. Doporučujeme pro sušení prádla nastavit maximální výkon.

Jak správně odvlhčovat

Pro dosažení nejlepšího účinku by měla být sušička vzduchu v provozu v uzavřené místnosti, aby vzduch cirkulující dveřmi (oknem, klimatizací) nepřinášel novou vzdušnou vlhkost. Odvlhčovač vzduchu by měl být umístěn na rovném tvrdém povrchu co nejdále od nábytku, který by mu mohl clonit, nejméně však 50 cm ze všech stran. Neumisťujte odvlhčovač na mokré povrchy a zamezte přímému kontaktu s vodou, jedná se o elektrický přístroj.

Povolená provozní vlhkost pro Trotec TTK 51 E je mezi 30% a 90% relativní vlhkosti okolního prostředí. Přístroj funguje při okolních teplotách 5°C - 32°C. Z fyzikálních důvodů s Trotec TTK 51 E nelze odvlhčovat při teplotách nižších než 5°C a také odvlhčovací výkon se mění v závislosti na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu v místnosti, kde je přístroj instalován.

Výrobcem uváděný odvlhčovací výkon pro Trotec TTK 51 E při 30°C a 80% RV je 14,7l/denně. Při běžných pokojových teplotách v našich podmínkách (20°C, 80% RV) odvlhčovací výkon kompresorových odvlhčovačů klesá přibližně o 51%. Tento pokles je zapříčiněn fyzikálními zákony a očekávejte ho u všech kompresorových odvlhčovačů na trhu. Maximální odvlhčovací výkon Trotec TTK 51 E je 16l/24h.

Jak probíhá odvlhčování

Odvlhčovač vzduchu TTK 51 E zajišťuje automatické odvlhčení vzduchu na principu kondenzace vodní páry. Odvlhčování probíhá ve 3 fázích:

Fáze 1: ventilátor nasává vlhký vzduch v místnosti přes přívodní vzduchový otvor se vzduchovým filtrem, postupuje dále přes výparník a přes kondenzátor.

Fáze 2: na chladném výparníku se vzduch ochladí pod rosný bod. Vodní pára obsažená ve vzduchu se sráží na lamelách výparníku a stéká do nádržky na vodu.

Fáze 3: na kondenzátoru se vysušený a ochlazený vzduch opět ohřeje a je vyfouknut zpět do místnosti. V důsledku toho, že vzduch stále cirkuluje přístrojem, se sníží relativní vlhkost v místnosti, kde je vysoušeč umístěn.

Sušička vzduchu pomáhá v těchto případech:

Odvlhčovač Trotec TTK 51 E v koupelně

 • tvorba plísní v bytě (alergen)
 • sušení prádla v bytě
 • prevence poškození budovy
 • orosená, namrzající okna
 • špatné nebo žádné odvětrávání
 • vysoká koncentrace vodní páry
 • příliš velké teplotní rozdíly v místnosti zaviňují vlhké zdi, podlahy
 • vlhko ohrožuje elektrické přístroje, dřevo, papír, apod.
 • zadržování vlhkosti v textiliích a matracích
 • přemnožení roztočů (alergen)
 • pomáhá urychlit nápravu krizových situací (prasklé potrubí, vytopený byt)
 • regulace vzdušné vlhkosti napomáhá tělesné termoregulaci
 • pokroucení parket a plovoucích podlah
 • odlupující se omítka
 • vydýchaný vzduch v kombinaci s potem

 

Výhody odvlhčovače vzduchu Trotec TTK 51 E:

 1. Automaticky reguluje hladinu relativní vlhkosti vzduchu. Nastavte intenzitu odvlhčování pomocí otočného kolečka. Přístroj se vypne po dosažení hodnoty. Pokud relativní vlhkost vzduchu opět stoupne, vestavěný hygrostat opět spustí odvlhčování.
 2. Pro běžné i větší místnosti. Vhodný pro místnosti do 78 m3. Hodí se do běžných pokojů v bytě i v domě, a také do komor, pracoven, prádelen, předsíní, koupelen, sklepů, garáží apod. Bez problémů odvlhčí vlhké zdivo díky vzdušnému průtoku 126m3/h.
 3. Umožňuje nepřetržitý provoz. Pokud vám nestačí nádrž o objemu 2,3 l, odvlhčovač Trotec TTK 51 E umožňuje připevnění hadice pro kontinuální odtok kondenzátu během provozu. Při provozu bez hadice se přístroj automaticky vypne po naplnění nádržky a rozsvítí kontrolku Tank full. Přístroj je vybavený plovákem pro sledování výše hladiny v nádrži.
 4. Podporuje sušení prádla v bytě. Odvlhčovač Trotec TTK 51 E umožní předejít zvýšené koncentraci vlhkosti z mokrého prádla. Dvě manuálně nastavitelné lamely nasměrují vyfukovaný vzduch až do úhlu cca 80° a lehce rozpohybují vzduch. Pokud lamely nasměrujete na sušák s prádlem, vysoušeč bude vyfukovat odvlhčený vzduch směrem na mokré prádlo. Odvlhčený vzduch má zvýšenou schopnost absorpce vlhkosti a měl by urychlit schnutí. Zároveň odvlhčovač neustále odvlhčuje okolní vzduch a zabraňuje zvýšení relativní vlhkosti v místnosti.
 5. Podporuje cirkulaci vzduchu. Odvlhčovač rozpohybuje vzduch díky ventilátoru, který má za úkol nasávat vzduch přes výparník. Odvlhčovač Trotec TTK 51 E má jednu rychlost nasávání.
 6. Jako kufr na kolečkách. TTK 51 E má rozměry 36,5 x 22 x 49 cm (Š x H x V) a váží 13,8 kg. Kolečka umožní volně manipulovat s přístrojem.
 7. Úsporný chod. Maximální spotřeba energie odvlhčovače Trotec TTK 51 E je 410 W při maximálním odvlhčovacím výkonu 16l/24hod.
 8. Má další užitečné funkce. Mezi ně patří Indikátor plné nádrže a Defrost - automatické odmrazování kondenzátoru. V závislosti na teplotě v pokoji (při nižších teplotách) kondenzát na výparníku zamrzává a odvlhčovač v případě potřeby přeruší odvlhčování a provede odmrazení.
 9. Vzduchový předfiltr. Omyvatelný předfiltr zabraňuje proniknutí hrubých částic do vnitřku přístroje, a tak prodlužuje jeho životnost.

 

Jaké technologie TTK 51 E využívá?

Jak probíhá odvlhčování kompresorem?

 

TTK 51 E je kompresorový odvlhčovač. Odvlhčuje kondenzací. Vysokého výkonu dosáhne při pokojové teplotě 30°C a 80% RV (relativní vlhkosti), kdy je schopný ze vzduchu získat až 14 litrů za 24 hodin. Při pokojových teplotách 20°C se výkon sníží přibližně o polovinu. TTK 51 E má automatickou funkci odmrazování kondenzátoru. Nahoru

Odvlhčování zabírá proti plísním a mikroorganismům

 

Kde chemické postřiky a úklid jsou pouze dočasným řešením, tam trvale pomůže odvlhčovač vzduchu. Plíseň na zdi se už nikdy nevrátí.

Snížení relativní vlhkosti vzduchu zvyšuje schopnost vzduchu absorbovat vlhkost z materiálů a tak postupně vysouší celou místnost.

Pohodlná automatická regulace vlhkosti udrží váš pokoj dostatečně suchým, ale nepřesuší ho.

Pro dokonalé odstranění plísní doporučujeme odvlhčovač s čističkou vzduchu 2v1 Trotec TTK 110 HEPA, který díky profesionálnímu HEPA filtru odstraní ze vzduchu plísňové spóry a nedá jim šanci znovu zapustit kořeny.

Nahoru

PODPORUJE SUŠENÍ PRÁDLA V BYTĚ

Odvlhčovač Trotec TTK 51 E umožní předejít zvýšené koncentraci vlhkosti z mokrého prádla. Dvě manuálně nastavitelné lamely nasměrují vyfukovaný vzduch až do úhlu cca 80° a lehce rozpohybují vzduch. Pokud lamely nasměrujete na sušák s prádlem, vysoušeč bude vyfukovat odvlhčený vzduch směrem na mokré prádlo. Odvlhčený vzduch má zvýšenou schopnost absorpce vlhkosti a měl by urychlit schnutí. Zároveň odvlhčovač neustále odvlhčuje okolní vzduch a zabraňuje zvýšení relativní vlhkosti v místnosti. Nahoru

Výhody a nevýhody kompresorového odvlhčovače

Výhody: Je úspornější. Kompresorový odvlhčovač spotřebuje o 25-60% méně energie než adsorpční odvlhčovač.

Nevýhody: Jeho účinnost se snižuje s klesající teplotou vzduchu, min. teplota je 5°C. Nahoru

dopravA ZDARMA

U objednávek na Gavri.cz nad 1000,- Kč garantujeme dopravu zdarma. Při koupi tohoto produktu neplatíte za dopravu vůbec nic. Nahoru

 

 

 
 
 
 

Podobné produkty

 • Odvlhčovač a čistička vzduchu CA 703, ionizátor + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000020
  Clean Air Optima CA-703, odvlhčovač a čistička vzduchu
  Do 2 týdnů (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Kombinace odvlhčovače a čističky vzduchu do bytu. Odvlhčovací výkon 0,65 l/24h • nádrž 1,8l • místnosti do 20 m² • příkon 65W  • hlučnost <25dB • hmotnost 2,4kg • vzduchový výkon 65m³/h • provozní...

  2 662,81 Kč bez DPH 3 222 Kč
 • Domácí odvlhčovač vzduchu 30 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000060
  Trotec TTK 30 E, odvlhčovač vzduchu Sušička prádla
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 12l/24hod • Nádrž 2,2l • Velikost místnosti do 25m² • Vzduchový průtok 120m³/h • Spotřeba <245W • Hlučnost 45dB •...

  2 950,41 Kč bez DPH 3 570 Kč
 • Externí čerpadlo Trotec Externí pumpa na kondenzát Novinka + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512020100
  Externí čerpadlo Trotec Externí pumpa na kondenzát
  Skladem (1) Záruka: 2 roky
  Externí čerpadlo na kondenzát • Při převýšení 3 m přečerpá 90 l /h hod • Průměr pro vstupní hadici ≤25 mm • Průměr výstupní hadice = 5 mm • Výstupní hadice je součástí balení • Vyrobeno v Německu.  Návod v...

  2 057,85 Kč bez DPH 2 490 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 26 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000057
  Trotec TTK 26 E, odvlhčovač vzduchu
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu: Non-stop odvlhčování • Odvlhčovací výkon 10l/24hod • Nádrž 1,8l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 80m³/h • Spotřeba <240W • Hlučnost 42dB • Hmotnost 9,5kg •...

  3 132,23 Kč bez DPH 3 790 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 28 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000058
  Trotec TTK 28 E, odvlhčovač vzduchu
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 10l/24hod • Nádrž 2l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 100m³/h • Spotřeba <330W • Hlučnost 44dB •...

  2 719,01 Kč bez DPH 3 290 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 32 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000062
  Trotec TTK 32 E, odvlhčovač vzduchu
  21.04.2021 (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 12l/24hod • Nádrž 2,1l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 118m³/h • Spotřeba <350W • Hlučnost 46dB •...

  2 801,65 Kč bez DPH 3 390 Kč
 • b34ab6ead609acbc3c071ce1c06d9436 1000x1000 + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000041
  Trotec TTR 57 E, adsorpční odvlhčovač vzduchu
  15.03.2021 (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Adsorpční odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 9l/24hod • Nádrž 5l • Velikost místnosti dle výrobce do 20m² • Vzduchový průtok 185m³/h • Spotřeba <730W •...

  4 702,48 Kč bez DPH 5 690 Kč
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ano
Časovač ne
Funkce navíc k odvlhčování nemá
Funkce sušení prádla ano
Ionizátor ne
Objem nádržky 2,3 l
Odvlhčovací výkon (v l/24h) 16
Technologie odvlhčování Kompresor - funguje při 5°C-35°C
Orientační velikost místnosti (strop 2,5 m) (?) 31 m²
Odtok hadicí ano
Odvlhčovač vzduchu Domácí odvlhčovač vzduchu
Provozní vlhkost 30% - 90% RV
Odvlhčovací výkon (32°C, 80% RV) (?) 16 l
Odvlhčovací výkon (30°C, 80% RV) (?) 14,7 l
vzduchový průtok 126 m3/h
Orientační velikost místnosti dle testu Gavri.cz zatím netestováno
Velikost místnosti doporučovaná výrobcem do 31 m2
Doporučený prostor 78 m3
Objem kondenzační nádrže 2,3 l
Povolená provozní teplota 5° - 32°C
Povolená provozní RV (?) 30% - 90%
Příkon (?) 410 W
Hlučnost 43 dB
Hmotnost 13,8 kg
Rozměry (VxŠxH) 49,0 x 36,5 x 22,0 cm
Délka přívodního kabelu 1,8 m
Doporučená velikost hadice (průměr) 11,5 mm
Časovač ne
auto. vypnutí při plné nádržce ano
Elektronické automatické rozmrazování ano
Počet rychlostí ventilátoru 2
Světelný ukazatel vlhkosti vzduchu ne
Barva černo-bílá
dálkové ovládání ne
Dětská pojistka ne
Napětí 220-240 V/50 Hz
Typ odvlhčovače Kompresorový
Technologie odvlhčování Kondenzace vodní páry
Režim ventilace ne
Rychlost odvlhčení (?) 0,66 l/hod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (Certifikát)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.