Trotec B 24 E, zvlhčovač vzduchu zánovní (doba použití 1 týden)

Neohodnoceno
 
Zánovní Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 10
 

Zánovní, doba použití 1 týden, originální kompletní balení, obal nepoškozený, český návod, bez oděrek

Návod k použití

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Kód produktu 2302000205Z1
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Zvlhčovače vzduchu
 

Elegantní, výkonný i praktický zvlhčovač do domácnosti i kanceláře.

Neviditelné zvlhčování bez páry a voňavý vzduch jako u horského potoka - to nabízí tento krásný a šikovný zvlhčovač od německé společnosti Trotec. Se svým příjemným oválným tělem zapadne do vašeho interiéru lépe než jiné spotřebiče.

Přirozené prostředí i pro kojence a rekonvalescenty zajistí tichý ventilátor se 4 rychlostními chody a nočním režimem, který zcela vypíná světelné signály. Kromě toho má zvlhčovač další nadstandardní vlastnosti.

Popis zvlhčovače vzduchu Trotec B 24 E:

Zvlhčovací výkon

Zvlhčovací výkon:
350 ml / hod

Objem nádrže

Kapacita vodní nádržky:
3 l

Orientační velikost místnosti

Orientační velikost místnosti:
do 24 m2 / 60 m3

Technologie zvlhčování

Technologie zvlhčování:
Smáčecí voštinový filtr - zvlhčuje bez mlhy a pročišťuje vodu v 1 kroku

05-cisteni-vody

Čištění vody v nádržce:
SecoSan 10 - antibakteriální filtr s ionizovaným stříbrem
Smáčecí voštinový filtr proti vodnímu kameni

06-cisteni-vzduchu-ne

Technologie čištění vzduchu:
není

09-predehrev-vody-ne

Předehřev vody:
ne

Hlučnost

Hlučnost:
max. 23 dB

11-automaticka-vlhkost

Automatické udržování vlhkosti:
ano

12-casovac-ne

Časovač:
ne

13-dalkove-ovladani-ne

Dálkové ovládání:
ne

14-ukazatel-teploty-ne

Ukazatel teploty:
ne

15-ukazatel-vlhkosti-ne

Ukazatel vlhkosti:
ne

Příkon

Příkon:
6 W

Hmotnost

Hmotnost:
2.5 kg

Rozměry

Rozměry:
30,5 x 24,8 x 24,8 cm

Designový zvlhčovač, který osvěžuje

 • Automaticky udržuje vlhkost vzduchu: Zvlhčování je plně automatické díky zabudovanému hygrostatu. Zvlhčovač B 24 E automaticky udržuje nastavenou hladinu vlhkosti (45%, 50%, 55%, 60% nebo 100% = nepřetržité zvlhčování).
 • Čistý vzduch bez usazenin vápníku a bakterií: Zvlhčovací filtr zvlhčovače Trotec B 24 E očišťuje vzduch od vápenatých a minerálních usazenin z vody, které se díky tomu nemají šanci uvolnit do vzduchu. Navíc lze do zvlhčovače použít antibakteriální tyčinku SecoSan s iontovým stříbrem, která dezinfikuje nádrž. Zvlhčený vzduch je proto svěžejší než u ultrazvukových zvlhčovačů. Pro provoz zvlhčovače není SecoSan potřeba.

SecoSan-filtr-prot-bakteriim
Antibakteriální mini-filtr do vodních nádrží, SecoSan Stick, je vyráběn v Německu.

 • Tichý chod: Zvlhčování probíhá odpařováním z velké plochy zvlhčovacího filtru. Vodní páru rozhání tichý a úsporný ventilátor. Zvlhčování je nádherně rovnoměrné i ve větších místnostech.
 • Noční režim: ztlumte hluk na bezhlučných 23 dB a vypněte všechny světelné signály. U tohoto zvlhčovače bez potíží usnete.
 • Prostor pro aroma: Uprostřed svrchní mřížky se nachází nádobka s houbičkou pro esenciální vonné oleje. Ovoňte si pokoj uklidňující a léčivou vůní jako je levandule, nebo eukalyptus a podpořte svou pohodu.

B25E_close_up_essential_oil_03-S

Prostor pro aromatický olej je vyznačený oranžově.

 • Neviditelné zvlhčování: žádná pára, žádná mlha, žádný povlak z vodního kamene. Zvlhčovač vzduchu B 24 E má filtrační rouno s chytrou voštinovou strukturou, které odvlhčuje přirozeným odparem a nevylučuje do vzduchu tolik minerálů jako ultrazvukové a parní zvlhčovače. Rouno je suchým zipem spojeno dohromady do tunelu - to zajišťuje pročištění vody a neobyčejně rovnoměrnou distribuci vláhy po místnosti.
 • Jednoduchá údržba: Smáčecí filtr se snadno vyjímá a umývá, i nádrž má široké, otevřené hrdlo pro snadné vyplachování a vyjímání filtru. Přístroj i filtr doporučujeme pravidelně vymývat. Smáčecí filtr ideálně vyměňte po 800 provozních hodinách za nový, pokud ale není zanesený, lze resetovat světelnou signalizaci pro výměnu filtrů a přístroj bez problémů pokračuje ve zvlhčování. Životnost filtru lze prodloužit pravidelným oplachováním vodou.
Aromaterapie ano
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ano
Časovač ne
Filtr pro čištění vody v nádržce ano
Filtry pro čištění vzduchu nemá
Funkce navíc noční režim
Funkce navíc k zvlhčování nemá
Maximální hlučnost max 23 dB
Ionizátor ne
Objem nádržky 3 l
Orientační velikost místnosti do 25 m²
Technologie zvlhčování odpařovací filtr
Zvlhčovací výkon 350 ml/hod
Dálkové ovládání ne
Displej ano
Předehřev vody ne
Ukazatel teploty ne
Ukazatel vlhkosti ne
Velikost místnosti do 25 m2
Výkon odpařování 350 ml/h
Hlučnost 23 dB
Časovač (pro vypnutí) ne
Příkon 6 W
Napětí 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnost (?) 2.5 kg
Kapacita vodní nádržky 3 l
Rozměry (VxŠxH) 30,5 x 24,8 x 24,8 cm
Dálkové ovládání ne
Barva béžová
Výrobce Trotec
Druh zvlhčovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor