Světelný kit FARO 33405 chrom pro stropní ventilátor FARO 33404 TOMIL

30 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Světelný kit FARO 33405 je určen pro stropní ventilátor FARO 33404 TOMIL. Je určen pro tři halogenové žárovky G9 o max. výkonu 40W, které jsou součástí balení. Tento produkt není stropní ventilátor (lopatky nejsou součástí balení).

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 1 892 Kč
Ušetříte 502 Kč (–27 %)
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč
Kód produktu 2397120018
Značka Faro - Stropní ventilátory
Webová stránka značky gavri.cz/znacka/faro/
Kategorie Svítidla pro stropní ventilátor - světelné kity
Záruka 2 roky
 

Příslušenství (svítidlo) 33405 pro stropní ventilátor FARO 33404 TOMIL

 

Toto je pouze dokupitelné svítidlo pro stropní ventilátor Faro TOMIL. Nejedná se o stropní ventilátor.

 

Barva tělesa: chrom. 

Materiál tělesa: kov. 

Světelný zdroj: halogenová žárovka 3xG9 max. 40W (jsou součástí balení). 

Výška: 110 mm. 

Průměr: 300 mm. 

Montáž "easy click": ano.

Hledali jste spíše výhodný stropní ventilátor se světlem?

Popis světelného kitu FARO 33405

Světelný kit FARO 33405 je určen pro stropní ventilátor FARO 33404 TOMIL. Je určen pro tři halogenové žárovky G9 o max. výkonu 40W, které jsou součástí balení. Stropní ventilátor TOMIL má nový revoluční systém instalace na jedno kliknutí, díky čemuž je montáž rychlá, snadná a bezpečná.

 

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ohřívá?

Ve vytápěné místnosti se bez pohybu vzduchu tvoří teplotní vrstvy. Chladnější vzduch se drží u podlahy, zatímco lehčí teplejší vzduch stoupá vzhůru a ohřívá především strop. Z tohoto důvodu jsou pochopitelně vyšší patra a horní plochy místnosti teplejší než přízemní místnosti a oblasti blízko podlahy. V zimě by se stropní ventilátory měly točit pomalu po směru hodinových ručiček. Tím dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu a současně je stoupající teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi. Díky této pozvolné cirkulaci se promíchávají vrstvy vzduchu a vyrovnává se tak teplota v celé místnosti, aniž by při tom vznikal nepříjemný průvan. To umožňuje nastavit topení místo 24 °C na pouhých 18 °C a ušetří se tím až 20 % nákladů na topení.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ochlazuje?

Stropní ventilátory ovlivňují díky tahu vzduchu vnímání tepla a chladu, takže v létě není nutné tolik ochlazovat vzduch a přece při teplotách 25 °C nebo dokonce 27 °C máme stejný pocit jako při 22 °C bez stropního ventilátoru. Takto lze ušetřit mnoho energie a až 40 % z účtu za elektřinu. Samotný stropní ventilátor při plné rychlosti spotřebovává méně energie než 100wattová žárovka. Mnoho lidí proto upřednostňuje díky příjemnému a přirozeně vznikajícímu vánku stropní ventilátor před klimatizací.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PM Avatar autora 22.11.2017 15:06
Takže když jsi o objednám tak mi přijde jenomi světlo a ty ramena co se točí nejsou v balení?
Odpovědět
PK Avatar autora 22.11.2017 15:44
Dobrý den, je to jak říkáte. Vrtule pro tento světelný nástavec už se nevyrábí. S pozdravem, Petra Kociánová, Gavri.cz
DL Avatar autora Doraz 11.7.2016 13:32
Zpětný chod? Stupně rychlosti? Hlasitost? Děkuji za info
Odpovědět
Avatar autora Re: Doraz 11.7.2016 13:39
Dobrý den, tento produkt je pouze světelný nástavec pro již se nevyrábějící model ventilátoru TOMIL. Děkuji za pochopení. Gavri.cz
Avatar autora 27.6.2016 19:19
Prosím o zaslání všech rozměrů, kolik má ventilátor chodů a zda má i zpětný chod Děkuji Vladimír Tic
Odpovědět
Avatar autora Re: 19.12.2016 17:49
Dobrý den, tento produkt je pouze světelný nástavec pro již se nevyrábějící model ventilátoru TOMIL. Děkuji za pochopení. Gavri.cz
ZP Avatar autora Parametry 15.5.2016 09:45
V popisu mi chybí rychlost otáček,množství rychlostních stupňů a má li zpětný chod.
Odpovědět
Avatar autora Re: Parametry 19.12.2016 17:49
Dobrý den, tento produkt je pouze světelný nástavec pro již se nevyrábějící model ventilátoru TOMIL. Děkuji za pochopení. Gavri.cz

 

Značka Faro působí na trhu s osvětlením a ventilátory už více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších trendů, vytváření svých vlastních designů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů. Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí.

Ventilátory Faro 

Stropní ventilátory Faro můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Faro taktéž obsahuje revoluční systém na jedno kliknutí, pomocí kterého se montáž stává rychlou, snadnou a bezpečnou. Většina ventilátorů Faro je vybavena DC motory nové generace se zárukou 15 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Všechny větráky Faro také splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích.

Stropní ventilátory FARO

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.