Ochlazovač vzduchu Trotec PAE 25 zánovní (doba použití 1 týden)

4 hodnocení
 
Zánovní Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 12
 

Zánovní, použití 1 týden, bez oděrek, kompletní balení s českým manuálem
pdf-ikonaČeský návod PAE 25

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč
Kód produktu 5100000100Z1
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Ochlazovače vzduchu a mobilní klimatizace bez hadice
 

PAE 25 se dá použít jako: ventilátor, ochlazovač, osvěžovač vzduchu, zvlhčovač. Ochlazuje místnost pomocí ventilátoru, voštinového filtru (Honeycomb filtru) a studené vody nebo ledu.

chladny-vzduch-priroda

Ochlazovače vzduchu Mobilní klimatizace
Ochlazuje pomocí vody nebo ledu Ochlazuje kompresor a plynné chladivo v uzavřeném okruhu
Nepotřebuje vývod teplého vzduchu Vždy má hadici pro odvod teplého vzduchu
Zvlhčuje vzduch Odvlhčuje vzduch
Spotřebuje méně elektřiny (60-80W) Spotřebuje více elektřiny (600-800W)
Chladí méně Má vyšší chladící výkon
Chladící výkon i dosažitelná teplota se dá odhadnout Dosažitelná teplota je zpravidla dobře vyčíslitelná
Jsou lehčí a menší Jsou větší a mnohem těžší
Hlučnost je nízká Hlučnost je vyšší
Chladivo (voda/led) je třeba pravidelně měnit Chladivo se samo regeneruje s pomocí elektřiny

 

Klimatizování bez hadice... skoro. 

det-ochlazovac-vzduchu-PAE-25-detail-predfiltr-honeycomb-filtr-1

Ochlazovače nejsou klimatizace, ale přesto ochlazují. Obsahují ventilátor a chladící technologii voštinového filtru, která odpařuje vodu.

 • nepotřebují hadici pro odvod tepla
 • nevyžadují instalaci
 • nepoužívají chemické chladivo a jsou ekologicky šetrnější
 • mají úsporný provoz
 • lehce se přenášejí
 • jsou drobnější a lehčí

ÚSPORNÝ, TICHÝ A MALÝ

Ochlazovač vzduchu zalichotí lidem, kteří preferují nízkou spotřebu, tichý chod a nepřejí si odvodní hadici. Cenově je ochlazovač jeden z nejdostupnějších ochlazovacích přístrojů na internetu. Vzduchový výkon 320m3/h při nákladech 65W znamená velmi úsporný provoz při slušném výkonu.

Zvlhčuje a ochlazuje 2v1

det-ochlazovac-vzduchu-PAE-25-detail-predfiltr-honeycomb-filtr-2Odpařováním vody ochlazovač snižuje teplotu vzduchu a navíc mu dodává vlažnou svěžest. Vzduch se profiltruje, poté zvlhčí a nakonec ochlazený vstupuje zpět do prostoru.

Ochlazovač PAE 25 používá k ochlazení vodu a ventilátor.

Čím sušší vzduch máte v místnosti, tím vyšší ochlazovací účinek můžete očekávat. 

Jak ochlazovač vzduchu funguje

K chlazení se používá ventilátor a studená, čerstvá pitná voda. Součástí balení tohoto výrobku jsou také 2 pevné ledovací bloky. 

Postup chlazení s ledem: det-ochlazovac-vzduchu-PAE-25-ledove-bloky-umisteni-v-nadrziledovací bloky dejte alespoň na 4 hodiny namrazit. Vodní nádrž naplňte studenou vodou a bloky vložte do přihrádek uvnitř nádrže k tomu určených. Led urychlí ochlazování a zvýší výkon. Do vody v nádrži lze dodatečně umístit ledové kostky pro ještě větší chladící efekt.

Postupné chlazení zajišťuje antibakteriální filtr se strukturou včelí plástve (filtr Honeycomb). V režimu Chlazení vzduchu pumpa vyhání studenou vodu přes filtr a čtyřfázový ventilátor ji postupně uvolňuje do okolí. 

Přístroj provozujte v teplotním rozmezí 25°C - 40°C.

 

Časovač ano (automatické vypnutí), ano (odložený start)
Filtry pro čištění vzduchu vodní
Funkce ventilace bez zapnutého chlazení ano
Maximální průtok vzduchu 320 m3/h
Typ mobilní
Maximální hlučnost (ve vzdálenosti 1 m) 52 dB
Topení ne
Typ přístroje ochlazovač vzduchu
Vzduchový výkon (?) 320 m3/h
Rychlost vzduchu na výstupu (?) 12,7 m/s
Počet rychlostí ventilátoru 4
Odpařovací kapacita (?) 900 ml/h
Nádrž na vodu 6 l
Teplotní rozsah (?) 25 °C - 40 °C
Napětí 230 V / 50 Hz
Příkon 65 W
Délka přívodního kabelu 1,1 m
Hlučnost (?) max 52 dB
Rozměry 33 cm x 31 cm x 74 cm
Váha 7 kg
Režim ventilace ano
LED displej ano
Automatické vypnutí při prázdné nádrži ano
dálkové ovládání ano
Noční režim ano
Vypínatelný displej ano
Indikátor hladiny vody ano
Transport kolečka, držadlo
Dálkové ovládání ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor