Trotec IRS 2000 E, sálavé infračervené topidlo, zánovní (doba použití 1 týden), záruka 2 roky

Neohodnoceno
 
Zánovní Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Zánovní, doba použití 1 týden, originální kompletní balení, obal nepoškozený, český návod, bez oděrek

Návod k použití

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 809,92 Kč bez DPH
2 190 Kč
Kód produktu 2302000260Z1
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Infrazářiče
Položka byla vyprodána...
 

Infračervené sálavé topidlo od německé značky Trotec se díky svému štíhlému designu hodí téměř do každého koutu domácnosti. Skvěle ale funguje i v exteriéru a za pomocí snížené svítivosti a třídy ochrany (IP34) je jeho použití zcela bezpečné.

20% svítivost, 100% účinnost

Běžné konkurenční infračervené ohřívače často vyzařují intenzivní oranžovočervené světlo spolu s tepelným zářením, které může být pro někoho nepříjemné. Sloupový infrazářič IRS 2000 E disponuje krátkovlnnou infračervenou trubici s technologií, která světlo tlumí až o 80%.

Topná trubice s nízkou světelnou intenzitou vypadá na první pohled úplně stejně, jako v případě běžných infrazářičů. Ve skutečnosti ale vyzařují o 80% méně viditelného světla se stejným tepelným výkonem.

Výsledkem je tedy topná trubice, která má o 80% nižší svítivost, ale její topný výkon dosahuje 100% účinnosti. A jako bonus tato trubice vydrží až 5 500 provozních hodin.

Třída ochrany IP34

Třída ochrany IP34 udává, že je topidlo je odolné před vniknutím předmětů o průměru nad 2,5 mm a zároveň odolá stříkající vodě ze všech směrů v množství 10 l/min., po dobu 5 minut.

Dálkové ovládání

Přístroj Trotec IRS 2000 E lze pohodlně ovládat dálkovým ovládáním, které je součástí balení. Nechte přístroj pracovat a nestrachujte se, že byste protopili celé jmění. Pomocí 24hodinového časovače si můžete přednastavit automatické vypnutí.

Barva černá, stříbrná
Dálkové ovládání ano
Hmotnost 5 kg
Příkon 2000 W
Stupeň krytí IP34
Typ topidla infrazářič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (CERTIFIKÁT)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • pračky vzduchu do domova
  • mobilní klimatizace
  • ventilátory
  • přenosná topidla
  • profesionální odvlhčovače
  • profesionální zvlhčovače
  • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor