Z důvodu nařízené celostátní karantény, způsobené COVID-19, jsme dočasně pozastavili osobní odběry a návštěvy zákaznického oddělení.
Dále bychom rádi informovali, že všechny kurýrní služby dočasně pozastavily hotovostní platby a v rámci dobírky je tak možné platit pouze kartou, nikoliv hotovostí (s výjimkou uloženky, ta zrušila dobírku úplně).
Další provoz e-shopu ale zůstává beze změny.
Tým Gavri

Odvlhčovač vzduchu - recenze

Připravili jsme pro vás recenzi několika odvlhčovačů vzduchu z naší nabídky. Pokud sháníte výkonný odvlhčovač vzduchu, abyste si dokázali poradit se zvýšenou vlhkostí, je tento článek přesně pro vás. Často jediným opravdovým řešením při boji s vlhkostí je právě použití vysoušecího zařízení. Chceme vám představit hvězdné přístroje, které svým výkonem dokáží efektivně odstranit ložiska plísní nebo následky po povodních a které vás zcela jistě nezklamou.

CA-703 - odvlhčovač, ionizátor, čistička 3v1

Recenze - odvlhčovač Clean Air Optima CA-703

(odvlhčovač, ionizátor a čistička)

Nejmenší odvlhčovač značky Clean Air Optima má malé rozměry (309 x 194 x 135 mm) a vejde se do každé skuliny v bytě. Navíc je to kromě odvlhčovače taky čistička vzduchu a ionizátor. Tento mini odvlhčovač se hodí do místností velkých až 18 m2 a má výkon 0,25 l / 24 h, nádrž na 2 l vody a úsporný příkon 60 W. K čištění vzduchu používá UV LED diody a fotokatalytický filtr z oxidu titaničitého, které spolu ničí mikroorganismy včetně bakterií, virů a plísní, karcinogenní látky a další tím, že je rozloží na neškodné minerální látky. Dá se použít také ionizátor - osvěží vzduch a vyčistí vzduch od prachu. Tento vysoušeč váží pouhé 2,2 kg a je lehce přenositelný, má snadné ovládání a nepotřebuje údržbu. Automaticky se vypne, když se nádrž naplní.

Recenze - odvlhčovač Clean Air Optima CA-707

(Odvlhčovač, ionizátor, čistička vzduchu, sušička prádla)

CA-707 - odvlhčovač, čistička, ionizátor, sušička prádlaOdvlhčovač CA-707 je nejpokročilejší odvlhčovač pro domácnost z naší nabídky. Vysuší až 20 l / 24 h a nádrž na vodu pojme 4 l kondenzátu z místnosti až 120 m2. Spotřebič má velmi tichý chod, odvlhčování se spánkovým režimem a úspornou spotřebu 240 - 370 W. Tento odvlhčovač je velmi elegantní a neudělá ostudu v žádném domě. Bílý ladný tvar doplňuje kulatá lampa se senzorem vlhkosti a 3 barevnými odstíny, které se mění podle naměřené vlhkosti vzduchu. Barevný senzor lze zapnout, i když je celý přístroj v režimu OFF a neustále pak dává signály, jestli je okolní vzduch v optimální úrovni (zelená barva), nebo je načase zapnout odvlhčování (oranžová a červená barva). Spotřebič automaticky naváže v provozu po výpadku proudu. S tímto odvlhčovačem lze šetrně usušit prádlo čerstvě vyprané z pračky, nebo též promoklé deštěm. Přístroj má ionizátor pro osvěžení vzduchu a taky několik technologií pro filtraci vzduchu, ke kterým patří uhlíkový předfiltr proti zápachům, sterilizační UV lampa a fotokatalitický filtr proti mikrobům z oxidu titaničitého (TiO2). Tato trojkombinace zabíjí bakterie, pohlcuje kouř, prach, pachy, chlupy, pyl a různé plynné látky. Ionizátor i UV lampu lze nezávisle, libovolně vypínat. Údržba odvlhčovače CA-707 je nenáročná, pouze jednou za týden se doporučuje vysát uhlíkový filtr vysavačem a vyměnit 2x za rok. Ostatní komponenty jsou bezúdržbové a nepotřebují výměnu.

LTR 100 odvlhčovač vzduchu ComedesRecenze - odvlhčovač vzduchu Comedes LTR 100

Tento vysoušeč vzduchu je schopný odvlhčit až 10 l / den v místnostech o rozměrech do 45 m2, jeho příkon je velmi úsporných 240 W a nádrž pojme 3,9 l vody. Tento odvlhčovač je velmi jednoduchý na ovládání a nepotřebuje žádnou údržbu. Odvlhčovač má indikátor naplnění nádrže a automaticky se vypíná, když se nádrž zaplní. Vodu z nádrže můžete také odčerpat pomocí hadice a v tom případě se vysoušeč nevypne a bude vysoušet nepřetržitě. Odvlhčovač lze lehce přesouvat na kolečkách. V přístroji lze nastavit požadovanou vlhkost a vysoušení se bude zapínat/vypínat dle potřeby. Vysoušeč vlhkosti LTR 100 má kvalitní plastový obal a ojedinělý designový vzhled v černém provedení se stříbrnými pruhy.

 

Odvlhčovač vzduchu - RecenzeRecenze - odvlhčovač vzduchu Comedes LTR 400

Tento přístroj je schopný vysušit až 24 l / 24 h v místnosti o rozměrech do 180 m2, jeho příkon je 600 W a disponuje nádrží na vodu o objemu 5 l. Tento výkonný odvlhčovač vzduchu je jednoduchý na ovládání a nepotřebuje žádnou údržbu. Voda se z přístroje vylévá manuálně nebo lze její odtok zajistit hadicí. Výhodou tohoto odvlhčovače je, že může být používán v nepřetržitém provozu a také, že se dá díky kolečkům snadno posouvat, což je při jeho hmotnosti zvlášť praktické. Na odvlhčovači vzduchu lze nastavit potřebnou vlhkost a vysoušeč vzduchu se bude automaticky zapínat nebo vypínat podle potřeby. Přístroj se také automaticky vypne při naplnění nádržky na vodu. Odvlhčovač je mobilní díky kolečkům pro transport.

 

Recenze - odvlhčovač vzduchu Comedes LTR 600

Odvlhčovač vzduchu Comedes LTR 600 recenzeOdvlhčovač vzduchu Comedes LTR 600 byl po dlouhou dobu nejúspornějším odvlhčovačem ve své třídě. Jeho odvlhčovací výkon je 31 l / 24 h při spotřebě 485 W a je schopný snížit vlhkost v místnostech do 200 m2. Přístroj je velice vhodný jak pro osobní použití, tak pro komerční účely. Obsahuje nádobku na vodu o objemu 7l a posuvná kolečka pro snadnou manipulaci. Odtok lze stejně jako u předešlého odvlhčovače vzduchu zajistit hadicí a přístroj může fungovat v nepřetržitém provozu. Tento odvlhčovač vzduchu je rovněž velice efektivní v boji proti plísním, a proto je vhodný zvlášť do místností s vlhkými zdmi a plísňovými ložisky.

Recenze - odvlhčovač Comedes Demecto 10

Tento domácí odvlhčovač má spotřebu 250 W a odvlhčí až 10 l / den. Kondenzát zachycuje do nádržky na 2,1 l vody. Místnost do 22m2 udrží v optimální vlhkosti.

Jak dlouholetá zkušenost našich zákazníků ukázala, odvlhčovače Comedes jsou kvalitně zpracovány a díky jejich výkonu jsou rovněž velice efektivní. Jejich účinek je znát již po krátké době, ale podobně jako u jiných přístrojů je často nutný delší provoz, aby vlhkost vzduchu trvale klesla.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.