Z důvodu nařízené celostátní karantény, způsobené COVID-19, jsme dočasně pozastavili osobní odběry a návštěvy zákaznického oddělení.
Dále bychom rádi informovali, že všechny kurýrní služby dočasně pozastavily hotovostní platby a v rámci dobírky je tak možné platit pouze kartou, nikoliv hotovostí (s výjimkou uloženky, ta zrušila dobírku úplně).
Další provoz e-shopu ale zůstává beze změny.
Tým Gavri

Recenze čističek vzduchu

Abychom jen neslibovali, jak jsou naše přístroje skvělé, zapůjčili jsme naše čističky vzduchu nezávislým bloggerům na otestování a vyžádali si jejich objektivní recenze.

Zatím se můžete těšit na:

1. Čistička CA-267

CA-267.1Populární čistička holandské Clean Air Optima učarovala nejednomu zákazníkovi. Je malá a přenosná, úsporná, tichá a nepotřebuje vyměňovat filtry. Do panelového bytu s pokoji do 20 metrů čtverečních, kde ji Jana testovala, se hodí bezvadně. Hlavním motorem je zde ionizace. Otázka proto byla, jak na ni zareaguje synek, který se v noci budí kašlem kvůli alergii na prach, a jestli rozdíl zaznamená celá rodina. Jana si čističku pochvaluje. Sdílí i svoje zkušenosti s čištěním obnovitelných filtrů.

Mějte i vy čistý vzduch: recenze blogerky Jany CA-267

 

Čistička vzduchu CA-267 od Clean Air Optima - Přejdi na produkt CA-267

 

2. Čistička Lavaero 240

Dům u pole, kde se hodně práší, a dvě alergické děti. Rodina na Geeklife otestovala schopnosti německé čističky Comedes Lavaera 240 na ploše dokonce o třetinu větší, než jakou doporučuje výrobce. A prošla! Podíváte se také dovnitř čističky na samotné filtry. Fotografiemi nešetřili.

Testujeme Lavaero 240 v domě u prašné cesty

Čistička vzduchu s HEPA filtrem, Comedes Lavaero

Čistička vzduchu s HEPA filtrem, Lavaero 240 od německé značky Comedes - Přejdi na produkt Lavaero 240

 

3. Čistička vzduchu LR 50

Malá a filtry nabitá čistička černé barvy potěší kohokoli, kdo hledá skvělý výkon a nízkou cenu. Taky proto se umístila v nezávislém testu na serveru arecenze.cz mezi nejlepšími 4-mi modely.

Nejpopulárnější čističky vzduchu - Comedes LR 50

lr50_cisticka-vzduchu-s-ionizatorem

Menší čistička 5v1, Comedes LR 50 - Přejdi na produkt

 

Hledáme recenzenty

Máte prosperující blog a chtěli byste vyzkoušet některý z našich produktů a napsat o něm recenzi? Ozvěte se nám na marketing@gavri.cz

Vyberte příští testovaný model!

Chybí vám tu vaše vyhlédnutá čistička? Chtěli byste znát názory uživatelů? Napište nám, který model byste rádi nechali otestovat jako další.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.