Vážení zákazníci, Česká pošta negarantuje doručení zásilek do následujícího pracovního dne u služeb Balík Na poštu a Balík Do ruky. Počítejte prosím s možným zdržením zásilek. Důvodem je vytíženost před Vánoci.

Nejlepší čistička vzduchu

Nejlepší čistička vzduchuInvestice do čističky vzduchu je rozhodně jedna z věcí, kterou by si měl člověk pořádně rozmyslet. Zvlášť, pokud chce opravdu kvalitní přístroj, který bude vynikat dokonalou funkčností. Ne vždy totiž platí pravidlo, že nejdražší přístroj lze považovat za nejlepší čističku vzduchu (i když u čističek vzduchu to částečně platí, protože dražší přístroje mají zpravidla větší výkon). Nejlepší čistička vzduchu by tedy měla být cenově dostupná, s dobrým vzduchovým výkonem, kvalitními filtry a snadným uživatelským ovládáním.

O čištění vzduchu jde především

Jakákoliv čistička vzduchu by měla především plnit svoji základní funkci a tou je čištění vzduchu. Existují moderní čističky vzduchu s nablýskaným designem a automatickým chodem, ale s tak nevyhovujícím systémem čištění vzduchu nebo nedostatečným výkonem, že spotřebitel pak lituje, proč si takový přístroj vůbec pořizoval. Rozhodně se však nejedná o nejlepší čističku vzduchu s ohledem na poměr ceny a kvality.

Nejlepší čističky vzduchu jsou vybaveny sadou filtrů, které čistí vzduch v několika fázích. Především se jedná o HEPA filtr, jehož nejvyšší předností je to, že pracuje s účinností až 99,97% a nepropustí ani tak malé komponenty vzduchu jako jsou bakterie nebo spory plísní. Dalším důležitým prvkem je uhlíkový filtr, který zachycuje různé pachy a neutralizuje je. Filtr z oxidu titaničitého (TiO2) se postará o to, aby se rozložily nežádoucí organické látky jako viry, bakterie, plísně nebo karcinogeny.

Pro čištění vzduchu je vhodné, aby byla čistička zapnutá po delší dobu (není ovšem nutné, aby pracovala nepřetržitě), protože vzduch v místnosti má tendenci neustále cirkulovat.

Nejlepší čistička vzduchuAutomatické čističky vzduchu

K těm nejlepším čističkám vzduchu se řadí takové, které jsou schopny pracovat zcela automaticky. Existují například přístroje, které kontrolují kvalitu vzduchu a samy se zapnou v případě, že vzduch je v nepořádku. K praktickým funkcím patří také časovač, díky kterému můžete nastavit, jak dlouho má být čistička v provozu.

K jedněm z nejlepších čističek vzduchu se řadí čističky vzduchu Comedes Lavaero 240 nebo Clean Air Optima CA-508. Neváhejte a zakupte si jednu z nich ještě dnes!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.