Clean Air Optima CA-267, zánovní (doba použití 1 týden)

39 hodnocení
 
Zánovní Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7
 

Zánovní, doba použití 1 týden, originální kompletní balení, obal nepoškozený,  český návod, bez oděrek

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 623,97 Kč bez DPH
755 Kč
Kód produktu 3501000010Z1
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Čističky vzduchu
 
Zánovní čistička vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima CA-267 se slevou

POPIS ČISTIČKY VZDUCHU clean air optima ca-267

Čistička vzduchu s ionizátorem nizozemské značky Clean Air Optima CA-267 používá 2 technologie čištění vzduchu, které nevyžadují výměnu filtrů: elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma) a ionizátor. Je vhodná pro místnosti do 20 m2. Plazma iontová čistička vzduchu s ionizátorem CA-267 se vyznačuje především nízkými provozními náklady (2,5 W), elegantním designem, bezhlučností a jednoduchým používáním. Filtr lze snadno vytáhnout ze stroje, vyčistit a znovu vložit. Čištění elektrostatického filtru (měkkým, vlhkým hadříkem) je záležitost chvilky.

Zcela nehlučná čistička vzduchu s ionizátoremClean Air Optima CA-267 je vhodná pro trvalé použití v ložnicích a ve všech menších prostorech, kde je vyžadováno ticho. Tato čistička vzduchu je tedy vhodná k použití: doma v obývacím pokoji, kuchyni a ložnici, v dětském pokoji, WC a koupelně, na pracovišti, v malé kanceláři, na recepci a v čekárně, v ordinaci, v masážním salónu apod. Malé rozměry a váha čističky umožňují vzít si tento přístroj i na cestu do hotelového pokoje. Čistička vzduchu s ionizátorem CA-267 má zabudované noční světlo, které lze vypnout.

Filtrační spektrum: jemný prach, alergeny z roztočů, bakterie, viry, pyl a další alergeny, plísně, spóry plísní, kouřové částice, cigarety a tabákový kouř, těkavé organické látky (VOC) a formaldehydy, pachy.

Zánovní čistička vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima CA-267 pdf návod Návod v češtině

Vše o čističkách vzduchu (články)               Srovnání čističek vzduchu (tabulka) 

čištění vzduchu probíhá ve 2 fázích:

FÁZE 1. Ionizátor vzduchu generuje záporné ionty. Tímto je dosaženo několika efektů. Dýcháme vzduch, jenž má efekt čerstvého vzduchu po bouřce. Záporné ionty neutralizují ve vzduchu kladné ionty (kationy) mající škodlivý účinek na zdraví. Nabité částice shlukují na sebe i ty nejmenší částice prachu, a tyto shluky zachycuje elektrostatický filtr.

FÁZE 2. Elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma) zachytí částice až do rozměru 0,01 mikrometrů.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY ČISTIČKY VZDUCHU s ionizátorem clean air optima ca-267: 

 • Elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma): ano. 
 • Ionizátor: ano. 
 • Ionizace: 2 500 000 iontů/cm3/s. 
 • Produkce ozonu: <0,05 ppm (dle normy ČSN EN 60335-2-65). 
 • Není nutno měnit filtry. 
 • Noční světlo: ano

TECHNICKÉ PARAMETRY ČISTIČKY VZDUCHU s ionizátorem clean air optima ca-267: 

 • Velikost místnosti: do 20 m2
 • Příkon: max. 2,5 W. 
 • Napětí: 220 V / 50 Hz. 
 • Hlučnost: 8 dB. 
 • Hmotnost: 265 g. 
 • Rozměry (VxŠxH): 210 x 72 x 104 mm. 
Zánovní čistička vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima CA-267 se slevou

Jak funguje elektrostatický filtr

Ionizátor vzduchu generuje záporné ionty (-) do vzduchu. Tyto nabité částice shlukují na sebe i ty nejmenší částice prachu. Elektrostatický filtr je katoda (+), která přitahuje záporné shluky (-) a tímto čistí vzduch. Údržba je jednoduchá – 1-2x týdně měkkým, vlhkým hadříkem vyčistit čepele elektrostatického filtru. Životnost elektrostatického filtru není omezená. 

JAK FUNGUJE IONIZÁTOR VZDUCHU. 

Ionizátory vzduchu generují záporné ionty (anionty), a tím je dosaženo hned několika efektů. Dýcháme vzduch mající efekt čerstvého vzduchu po bouřce. Civilizace produkuje mnoho kladných iontů (DVD, TV, auta atd.), jež mají škodlivý účinek na zdraví (bolest hlavy, únava, ospalost). Záporné ionty neutralizují ve vzduchu kladné ionty (kationty). Nabité částice shlukují na sebe i ty nejmenší částice prachu, a tyto shluky odfiltruje elektrostatický filtr nebo spadnou na horizontální plochu, kde se snadno odstraní hadrem nebo vysavačem. Nevýhodou ionizátorů je, že mohou produkovat ozon, který je ve větším množství škodlivý pro zdraví (obzvlášť pro astmatiky). Dle normy ČSN EN 60335-2-65 produkce ozonu nesmí překročit 0,05 ppm. Tuto normu musí splňovat jakákoliv čistička vzduchu s ionizátorem nebo samotný ionizátor na českém trhu. Čističky vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima splňují normu 60335-2-65. Ionizátor nevyžaduje žádnou údržbu. Životnost ionizátoru není omezená. 

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima mají širokou škálu využití: čističky vzduchu do bytu, do restaurace a pro alergiky. Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze.

Ionizátor ano
Technologie čištění vzduchu elektrostatický filtr
Čistička vzduchu, filtr, UV lampa čistička vzduchu
Čistička, zvlhčovač, 2v1, filtr, UV lampa čistička vzduchu
Typ přístroje čistička vzduchu
Velikost místnosti do 20 m2
Hlučnost 8 dB
Typ filtru Elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma)
Údržba elektrostatického filtru 1-2x týdně měkkým, vlhkým hadříkem vyčistit čepele
Ionizátor ano
Ionizace 2 500 000 iontů/cm3/s
Produkce ozonu (?) <0,05 ppm
Noční režim čištění vzduchu ano
Napětí 220 V / 50 Hz
Příkon 2,5 W
Rozměry (VxŠxH) 21 x 7,2 x 10,4 cm
Hmotnost 0,265 kg
Barva stříbrno-černá
Výrobce Clean Air Optima
Druh čističky vzduchu
Doporučený prostor 40 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu