Dle nařízení vlády dočasně přerušujeme osobní odběry na pobočce Gavri. Omlouváme se za komplikace.

Nově prodáváme mobilní klimatizace do bytu

Nyní můžete zakoupit kvalitní mobilní klimatizace uznávané světové značky Trotec

Ochlaďte se v letním horku! Téměř jakýkoli interiér zvládnete klimatizovat s našimi mobilními klimatizačními jednotkami.

Proč mobilní klimatizace?

Mobilní klimatizace má obrovskou výhodu v tom, že ji není třeba nikam připevňovat a stačí ji jednoduše postavit do místnosti.

Pro mnoho lidí je připevňování stacionární klimatizace problém a není těžké pochopit proč. Je třeba provrtat nebo prorazit odtvor do stěny a taková instalace se málokdy zvládne svépomocí.

Šikovným jedincům, kteří zvládnou samoinstalaci, všechna čest a sláva, pro ty ostatní nezbývá než zavolat technika, který jim klimatizaci namontuje. A ani to není vždycky možné - pronajaté prostory, historické budovy a vysoká pořizovací cena, to jsou jen některé důvody, proč ne každý nadšeně zvolí nástěnnou klimatizaci.

Jenže co pak? Vedro je vedro.

Pro všechny, pro které split, multisplit a podobné jednotky nemají smysl - nemusíte trpět horkem. Východiskem jsou mobilní klimatizace, které se dají přivézt kamkoli.

Přenosné klimatizace do bytu znamenají instantní ochlazení

Zapojit a jedeme - jde to i bez vrtání do stěn. "Namontovat" mobilní klimatizaci lze do kanceláře, bytu, prodejny, do domu, dílny, nebo kamkoli jinam. Podmínkou je pouze přívod elektřiny a otvor, kterým se prostrčí odvodní hadice. To může být třeba komín, okno, nebo právě vývod skrze zeď.

Vrtat však opravdu nemusíte. I s vývodem skrz otevřené okno jde zařídit výkonné chlazení. S chytrým a inovativním těsněním do oken, Noaton AL 4010, se dá utěsnit většina oken, které v naší zemi známe a používáme. To jsou křídlová okna, střešní okna, nebo okna vyklápěcí.

Nalepovací umělohmotné těsnění se k oknu připevňuje pomocí pásků se suchými zipy. Dá se jednoduše odlepit, nebo může zůstat na okně - okno se dá zavřít i s nasazeným AirLockem. AirLock hadici upevní v okně a utěsní její okolí, takže opravdu odchází teplý vzduch a studený zůstává v místnosti. Bez použití těsnění je varianta s oknem až o 50% méně účinná, na to pozor.

Rozhodně doporučujeme pořídit si proto AirLock zároveň s klimatizací, a pro tento účel jsme sestavili zvýhodněné sady. Každý model mobilní klimatizace v naší nabídce můžete koupit buď samostatně, anebo vám k němu přibalíme okenní těsnění AirLock s výrazně sníženou cenou.

Klimatizace Trotec

Sezónu otevíráme po zdařeném nástupu odvlhčovačů Trotec, které si mezi zákazníky okamžitě vybudovaly skvělou pověst díky výhodné ceně a kvalitnímu provedení. Mobilní klimatizace jsou dalším sortimentem od této uznávané německé společnosti, které vykazují stejné charakteristiky. Pro zákazníky je hodně zajímavý poměr cena-výkon, který je srovnatelný s nejlepšími značkami na trhu, jako jsou REMKO, Sinclair, Sakura, ECG, Sencor, Gorenje, Olimpia, Electrolux a další.

Kategorie mobilní klimatizace se přidala ke stropním ventilátorům, čističkám vzduchu, odvlhčovačům vzduchu a zvlhčovačům vzduchu na jaře 2017. V nabídce chystáme mobilní klimy jednohadicové, dvouhadicové (úspornější), splitové a také ochlazovače vzduchu, které fungují zároveň jako zvlhčovač. Mobilní klimatizace budou až 5v1 - ochlazování, odvlhčování, ventilace, topení a čištění vzduchu od zápachů.

Dopravu po celé ČR poskytujeme zdarma nad 1000,-Kč.

Chcete se podívat, jaké už máme mobilní klimatizace na skladě v Brně? Mrkněte sem.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.