Čistička a odvlhčovač vzduchu CA-707 pro ideální vlhkost v bytě

Kombinace čističky vzduchu a odvlhčovače vzduchu pro optimální domácí podnebí.

Nejnovější model Clean Air Optima CA-707 je kompresorový odvlhčovač vzduchu pro prostory až 70m2 s odvlhčovacím výkonem až 20l/den. Dokáže odvlhčit byty a domácnosti běžné velikosti, avšak i větší kanceláře, wellness centra, převlékárny, apod. Kromě všech pokročilých funkcí běžného odvlhčovače (časovač, nepřetržitý provoz, odtok hadicí, aut. vypnutí při plné nádrži, hygrostat, automatické odvlhčování, aut. odmrazování kondenzátoru, plynulé navázání provozu při výpadku proudu) má navíc několik filtračních jednotek, které očišťují vzduch v místnosti a prodlužují životnost přístroje. 

Odvlhčovač Clean Air Optima CA-707 kombinuje čističku vzduchu, vysoušeč vlhkosti, sušičku prádla a ionizátorO zachytávání prachových částic, vlasů a chlupů se stará omyvatelný předfiltr. Snadno vyměnitelný uhlíkový filtr zneutralizuje pachy a plynné látky. UV lampa zlikviduje nežádoucí zárodky nebo plísňové spóry. UV lampu můžete dle potřeby vypnout nezávisle na jiných funkcích. O čistotu ovzduší a příjemné prostředí se stará také ionizátor, který obohacuje odvlhčený vzduch o záporně nabité ionty a má hned několik blahodárných účinků: neutralizuje zápachy a plynné látky, neutralizuje nadmíru škodlivých kationtů z obrazovek a moderních spotřebičů a také váže prachové částice, které poté klesají k zemi a nevíří se vzduchem. Ionizátor lze také vypnout jako UV lampu.

Citlivě navržený design s oblými rohy a okrouhlá světelná lampa s barevným indikátorem vlhkosti vzduchu působí elegantně a nadčasově. Odvlhčovač Clean Air Optima CA-707 se svým minimalistickým vzhledem zapadne do většiny interiérů. Vypadá vkusně a nenápadně. Obsluha je jednoduchá natolik, že ji zvladne každý. Odvlhčovač Clean Air Optima CA-707 se dá jednoduše přesouvat pomocí koleček.

Funkce sušení prádla u odvlhčovače vzduchu. Co to je?

Funkce sušení prádla u odvlhčovačů vzduchu do bytu nahrazuje sušičku prádla

Některým odvlhčovačům vzduchu z naší nabídky se zjednodušeně přezdívá "sušička prádla pro domácnost". Název "sušička prádla" může být poněkud zavádějící, neboť většina si pod ním zřejmě představí klasickou sušičku podobnou pračce. Efekt je ale stejný - suší prádlo. Klasická sušička prádla má řadu nevýhod, mezi které patří i velká zátěž materiálu, který se v bubnu točí za vysoké rychlosti i teploty. Šetrnější alternativou ke klasické sušičce prádla je domácí odvlhčovač vzduchu s funkcí sušení prádla. Jak funguje?

Odvlhčovače jako Clean Air Optima CA-707 umožňují nasměrovat proud odvlhčeného teplého vzduchu podle potřeby. U Clean Air Optima CA-707 se o to stará nastavitelná pohyblivá lamela. Na výběr máte ze dvou úhlů (45°, 90°), oscilace nebo vlastního nastavení. Odvlhčovač Clean Air Optima CA-707 tak můžete využít k rozproudění vzduchu v místnosti a k rychlému sušení prádla v bytě.

Díky své technologii odvlhčování vyfukují odvlhčovače o několik stupňů teplejší vzduch, než jaký nasály, a ventilátorem ho ženou ven. Suchý teplý vzduch můžete nasměrovat na sušák s prádlem a vytvořit si doma ideální podmínky pro šetrné schnutí prádla. Zároveň s tím Clean Air Optima CA-707 odvlhčuje okolní vzduch v místnosti, a tak předejdete problémům se zvýšenou vlhkostí, kterou do vzduchu uvolňuje mokré oblečení. Odvlhčovač Clean Air Optima CA-707 je ideální pro sušení prádla v zimě., zejména pokud vás dlouhodobě trápí vlhkost v bytě, bojujete s plísní, máte za sebou prasklé potrubí a tak podobně.

 Clean Air Optima CA-707 - domácí odvlhčovač vzduchu, domácí čistička vzduchu s funkcí sušení prádla v bytě

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.