Vážení zákazníci, Česká pošta před Vánoci negarantuje doručení zásilek do následujícího pracovního dne u služeb Balík Na poštu a Balík Do ruky. Počítejte prosím s možným zdržením zásilek. Pro rychlejší dopravu zvolte Geis, DPD nebo Uloženku.

CasaFan Classic Royal - nové stropní ventilátory v různých variantách

Nové stropní ventilátory s funkcí pro úsporu vytápění.

Stropní ventilátor CasaFan Classic Royal 103/132 cm v barevné variantě buk - saténový chromZavedli jsme do prodeje nové modely stropních ventilátorů německého výrobce CasaFan řady CLASSIC ROYAL.

Stropní ventilátory CasaFan Classic Royal umí nejen ochlazovat v dusných letních dnech, dokáží i "ohřívat" vzduch v zimních obdobích. Resp. díky zpětnému chodu stlačují teplý vzduch od stropu zpátky k podlaze, kde ho uživatel potřebuje nejvíc. Tím pomáhá šetřit náklady na vytápění místností. Tato pozvolná cirkulace vzduchu dokáže ušetřit náklady na topení až o 20%. Pár rad, jak vybrat stropní ventilátor, jsme pro vás napsali již dříve.

Tato řada domácích stropních ventilátorů má široký výběr barevných kombinací, která umožní ventilátor sladit s jakýmkoli interiérem. Pokud máte nižší stropy než běžných 2,4 - 2,8 m, větráky řady Classic Royal můžete namontovat i bez tyče. Stropní ventilátory CasaFan Classic Royal lze namontovat na šikmý strop až do úhlu náklonu 22°. Německý výrobce CasaFan poskytuje u stropních ventilátorů Classic Royal záruku na motory 15 let.

Stropní ventilátory CasaFan Classic Royal mají oboustranné dřevěné lopatky - z každé strany mají rozdílný vzor (dřevo nebo proutěný vzor). Lopatky můžete namontovat kteroukoli stranou dolů a vytvořit více designových variant. Těleso větráku je z oceli.

Barevné varianty stropního ventilátoru CasaFan Classic Royal:

A. Varianta 103 cm

 • pro místnosti do 13m2
 • má 3 rychlosti
 • 5 reverzních lopatek
 • průměr 1030 mm
 • možnost dokoupení dálkového ovládání
 • příkon je 8W - 48W

 

Stropní ventilátor CasaFan 510303 Classic Royal bílý (103 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany čistě bílé, z druhé strany bílé a proutěné. Barva tělesa je bílá.

Stropní ventilátor CasaFan 510302 Classic Royal bílý/chrom (103 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany čistě bílé, z druhé strany bílé a proutěné. Barva tělesa je chromová.

Stropní ventilátor CasaFan 510313 Classic Royal ořech/hnědá (103 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany ořechové, z druhé strany ořechové a proutěné. Barva tělesa je tmavě hnědá.

Stropní ventilátor CasaFan 510315 Classic Royal buk/saténový chrom Oboustranné lopatky jsou z jedné strany bukové barvy, z druhé strany jsou bukové a proutěné. Barva tělesa je saténový chrom.

Stropní ventilátor CasaFan Classic Royal 103/132 cm v barevné variantě ořech - hnědá

B. Varianta 132 cm

 • pro místnosti větší než 17,6 m2
 • má 3 rychlosti
 • 5 reverzních lopatek
 • průměr 1320 mm
 • možnost dokoupení dálkového ovládání
 • příkon je 8W - 59W

 

Stropní ventilátor CasaFan 513203 Classic Royal bílý (132 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany čistě bílé, z druhé strany bílé a proutěné. Barva tělesa je také bílá.

Stropní ventilátor CasaFan 510302 Classic Royal bílý/chrom (132 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany čistě bílé, z druhé strany bílé a proutěné. Barva tělesa je chromová.

Stropní ventilátor CasaFan 510313 Classic Royal ořech/hnědá (132 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany ořechové barvy, z druhé strany ořechové a proutěné. Barva tělesa je tmavě hnědá.

Stropní ventilátor CasaFan 513214 Classic Royal buk/saténový chrom (132 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany bukové barvy, z druhé strany bukové a proutěné. Barva tělesa je saténový chrom.

 Stropní ventilátor CasaFan Classic Royal 103/1320 mm v barevném provedení bílá/chrom

C. Varianta 180 cm

 • pro místnosti větší než 17,6 m2
 • má 3 rychlosti
 • 5 reverzních lopatek
 • průměr 1800 mm
 • možnost dokoupení dálkového ovládání
 • příkon je 11W - 61W
 • jiný design než varianty 103 cm a 132 cm

 

Stropní ventilátor CasaFan 518014 Classic Royal javor nebo buk/saténový chrom (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany v odstínu buk, z druhé strany v odstínu javor. Barva tělesa: saténový chrom.

Stropní ventilátor CasaFan 518015 Classic Royal dub nebo ořech/saténový chrom (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany v odstínu dub, z druhé strany v odstínu ořech. Barva tělesa: saténový chrom.

Stropní ventilátor CasaFan 518016 Classic Royal bílý nebo šedý/saténový chrom (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany světle šedé, z druhé strany bílé. Barva tělesa: saténový chrom.

Stropní ventilátor CasaFan 518020 Classic Royal javor nebo buk/bílý (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany v odstínu javor, z druhé strany v odstínu buk. Barva tělesa: bílá.

Stropní ventilátor CasaFan 518019 Classic Royal dub nebo ořech/bílý (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany v odstínu dub, z druhé strany v odstínu ořech. Barva tělesa: bílá.

Stropní ventilátor CasaFan 518003 Classic Royal bílý nebo šedý/bílý (180 cm) Oboustranné lopatky jsou z jedné strany v odstínu bílé, z druhé strany v odstínu světle šedé. Barva tělesa: bílá.

Stropní ventilátor CasaFan Classic Royal 180 cm v barvě ořech - dub a saténový chrom

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.